Пеллеты уже можно купить на складе в Киеве - тел. (044) 221-97-81

Переваги пелет

Home »  Переваги пелет

Переваги пелет. Деревні гранули (пелети) – це дуже актуальний і перспективний вид палива. У Європі пелетиназивають «паливом майбутнього». Разом з тим, гранули з деревини (пелети) вже сьогодні зайняли достойне місце на світовому і українському ринку.
В Україні використовують декілька назв цього виду палива: пелети, деревні пелети, паливні пелети, деревні гранули, біопаливо.Черниговпромтопливо - производитель пеллет

Сфери застосування
Деревні гранули знайшли застосування в багатьох галузях промисловості, а також у побуті. Насамперед, це теплоенергетична галузь. Використання паливних гранул у промислових і побутових котлах для вироблення теплової і електричної енергії на даний час в Україні набуває все більшого поширення. Також пелети застосовують як абсорбент у хімічному виробництві. Вони чудово підходять для опалювання приватних будинків, для каміну, для приготування смачного шашлика. А ще – це чудовий наповнювач для котячого туалету, що забезпечить чистоту і комфорт як для домашнього улюбленця, так і для дому господаря.
Та все ж, детальніше розглянемо переваги деревних пелет (гранул) при використанні за головним призначенням – як ефективне, екологічне, сучасне паливо.

Висока ефективність
Теплотворність деревних гранул становить 5 кВт на 1 кг. При згоранні гранул ККД становить 85-95 %, що значно вище, ніж при згоранні вугілля, дров чи тирси за рахунок більш досконалого котельного обладнання, у якому спалюються гранули.Топливная гранула - пеллет

Зручність застосування пелет
На відміну від газу і рідкого палива, пелети не потребують спеціальних умов для зберігання і транспортування. Розсипані пелети легко прибрати віником. Низька пожежонебезпечність, зручність завантаження. Відсутність неприємного запаху. Простота технічного обслуговування котлів  і камінів.

Безпечність
При застосуванні дизельного палива, витік при транспортуванні і зберіганні у котельні створює ряд проблем, зокрема ризик загорання, жирні плями на підлозі. При використанні вугілля утворюється пил, який здатний до самозагорання, а також небезпечний для людей, схильних до алергії. Деревні гранули не утворюють пилу, не містять алергенів, мають суттєво меншу схильність до самозагорання.

Автоматизація
Конструктивні особливості котлів на гранулах дозволяють повністю автоматизувати процес подачі гранул в топку.Биотопливо - производство пеллет

Мінімальні затрати на утилізацію
Зола, яка утворюється при спалюванні якісних пелет, становить менше 1%.  Її можна застосовувати як добриво у сільському господарстві.

Незалежність від монополістів
Застосування деревнихпелет створює незалежність від компаній монополістів (газ, електрика), а також від зовнішніх умов (пошкодження ліній електропередач, трубопроводів). Не потребує складного погодження на підключення.

Відновлювальна сировина
Паливні гранули, виготовлені з деревної сировини, є відновлювальним ресурсом, на відміну від нафти чи газу.

Новизна і престиж
Використання котлів на пелетах – це передові технології, це зміцнення ділової репутації як успішного і прогресивного підприємця, турбота про екологічне середовище і здоровий спосіб життя. Тож нехай вам заздрять сусіди і конкуренти.