Пеллеты уже можно купить на складе в Киеве - тел. (044) 221-97-81

Пелети – сучасне паливо

Home »  Пелети – сучасне паливо

Пелети – сучасне паливо. Деревні пелети (гранули) цілком справедливо називають паливом майбутнього. Але вже сьогодні його роль в економіці, а також екології важко переоцінити. Світове співтовариство дійшло до невтішних висновків стосовно майбутнього нашої планети і долі людської цивілізації. Запаси природніх ресурсів і насамперед – енергоносіїв, не є безмежними. Більше того, обсяг добування і переробки деяких з них може драматично скоротитися вже в найближчі десятиліття. Відходи – ще один продукт життєдіяльності людини, становлять серйозну загрозу для навколишнього середовища.Черниговпромтопливо - производство пеллет в Украине

Така ситуація є основою всієї діяльності, пов’язаної з енергозбереженням, пошуком і розробкою екологічно безпечних джерел енергії. Одним з найперспективніших напрямків є виробництво твердого біопалива, зокрема деревних пелет (гранул). Сегмент гранульованого біопалива з кожним роком зростає і розвивається все швидше. Цьому сприяє зростання цін на традиційні енергоносії, а також політика промислово розвинених країн, спрямована на захист навколишнього середовища від забруднення.

Биотопливо - пеллеты (производство, реализация)В Україні біопаливна промисловість почала розвиватися значно пізніше – лише на початку цього століття. Але її розвиток відбувається ще інтенсивніше, ніж у Західній Європі. Серед найважливіших передумов для цього – стрімке зростання попиту на біопаливо від західноєвропейських споживачів. Цей попит у Західній Європі має велику підтримку на державному рівні.

Отже, застосування деревних пелет (гранул) як сучасного, ефективного і екологічного палива не лише відповідає загальносвітовим економічним тенденціям. Ваш вибір також є турботою про кращі умови життя для майбутніх поколінь, а також підтверджує і зміцнює репутацію вашого підприємства як прогресивного і соціально відповідального.