Пеллеты уже можно купить на складе в Киеве - тел. (044) 221-97-81

Завод

Home »  Завод

Пеллетный завод - производство пеллетТзОВ «Чернігівпромпаливо» створене у 2010 році для виробництва біопалива, як перспективного виду продукції, у зв’язку зі зростанням цін на енергоносії.

Новий, сучасно обладнаний пелетний завод випустив першу тонну пелет на початку 2011 року. Виробництво розташоване у селі Козероги, на трасі Чернігів-Вижгород-Київ, за 30 км від Чернігова. Відстань до Києва – 122 км. Загальна площа території заводу становить 0,574 га. Виробничі приміщення розташовані на площі 1200 кв.м. На території заводу працює власна трансформаторна підстанція потужністю 630 кВт.

Пеллети - виробництво біопалива ЧернігівпромпаливоВибір місця розташування виробничих потужностей зумовлений близькістю до сировинної бази. Поблизу пелетного заводу розміщені чотири лісгоспи: Чернігівський військовий лісгосп (8 км), Чернігівліс (10-20 км), Чернігівагроліс (5-25 км), лісгосп у м. Десна (40 км). Це дає змогу стабільно забезпечувати виробництво якісною сировиною, мінімалізувати транспортні витрати, і найважливіше – пропонувати споживачам продукцію високої якості за оптимальною ціною.

Виробнича пелетна лінія створена на базі стандартного комплекту обладнання: лінія сушки АВМ-1.5 і дільниця гранулювання ОГМ 1.5. Найближчим часом заплановано встановити ще один гранулятор ОГМ 1.5. Це дозволить збільшити потужність виробництва пелет до 1,5 – 2,0 Пеллеты в биг-бегах от производителятонни готової продукції за годину.

На даний час підприємство виготовляє близько 250 тонн пелет на місяць. Заплановане вдосконалення технологічного процесу, встановлення фасувального обладнання для розширення номенклатури товарів, придбання додаткового транспорту для забезпечення підприємства сировиною, дозволить збільшити обсяги випуску продукції до 500 тонн на місяць, і відповідно – до 6000 тонн готової продукції на рік.

Пеллеты в мешках от производителя низкая ценаВстановлення лінії фасовки пелет у поліетиленові мішки і пакети створить додаткові умови для розширення номенклатури продукції, а отже – якнайповнішого задоволення потреб споживачів.