Пеллеты уже можно купить на складе в Киеве - тел. (044) 221-97-81

Виробниче підприємство «Чернигівпромпаливо» створене в 2010 році для випуску деревних пелет, а з січня 2011 року успішно реалізує свою продукцію на українському ринку біопалива.

Завод розташований на відстані 120 кілометрів від Києва, у с. Козероги (Чернігівська обл.) на трасі Чернігів ― Київ (Вишгород), максимально наближено до сировинної бази.

Пеллеты: продажа от производителяПотужності підприємства дозволяють випускати до 250 тонн готової продукції на місяць. На даний час підприємство вдосконалює технологічний процес виробництва, що дозволить збільшити обсяг випуску продукції вдвічі – до 500 тонн пелет на місяць, і відповідно до 6000 тонн продукції на рік.

Наша продукція відповідає європейським стандартам EN plus ― A2 і належить до категорії індустріальних пелет класу А2. Пелети випускаються відповідно до ТУ У 20.1-37022344-001: 2011, що діють на підприємстві.

Производитель пеллет - завод древесной гранулыТехнічні характеристики пелет:
Діаметр: 6, 8 мм
Вміст золи: до 1%
Вологість: 6-10%
Теплота згорання 17-21 мДж.
Насипна щільність: 0,65 тн/м.куб.

Споживачі: Основними споживачами продукції є, зокрема, великі переробні підприємства сільського господарства, будівельної галузі, комунального і житлового господарства, власники заміських котеджів.
Фасовка: Продукція фасується для великих промислових споживачів у мішки (біг-бег) по 1 -1,3 тонни, а також для інших організацій і приватних споживачів – у поліетиленові мішки по 15 кг.

pelletprom_com_ua_006Умови поставки:
EXW
FCA Чернигів
DАР

НАЙВАЖЛИВІШІ ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З НАМИ:

– висока якість пелет
– продукція безпосередньо від виробника
– оптимальне співвідношення ціна-якість
– швидке виконання замовлення
– пелети завжди є на складі

Ми дбаємо про наших клієнтів і забезпечуємо для них найвищу якість послуг.